Angel - City Center Cracow Aparthotel to portal, który oferuje krótkoterminowy najem nowoczesnych apartamentów, znajdujących się w kompleksie Angel City. U nas możesz wynająć apartament na dzień, na tydzień, na miesiąc. Kompleks Angel City położony jest w ścisłym centrum Krakowa. Stąd wszędzie jest blisko. Rynek Główny znajduje się w odległości 500 m, co zajmuje kilka minut spacerem.

W odległości kilku kroków usytuowana jest również Galeria Krakowska oraz Dworzec Główny PKP i PKS. Doskonała lokalizacja komunikacyjna zapewnia bezproblemowy dojazd również w inne części Krakowa.

Angel City to nowoczesny apartamentowiec powstały w roku 2009. Kompleks Angel City obejmuje dwa 6- kondygnacyjne budynki („A” i „B”), wkomponowane w architekturę Krakowa dzięki fasadom z cegły. Budynek został wybudowany od podstaw, co gwarantuje wysoki komfort mieszkania.

W podziemiach, na dwóch poziomach, znajdują się miejsca parkingowe dla klientów. Obiekt wyposażony jest w cichobieżne windy, udogodnienia dla niepełnosprawnych, monitoring oraz całodobową ochronę i portiernię.