Chcielibyśmy zaoferować Państwu najem nowoczesnych apartamentów w Angel – City Center Cracow na krótki termin tj. 1-3 miesięcy dla celów biznesowych.

Angel - City Center Cracow to aparthotel, który oferuje noclegi w atrakcyjnych apartamentach, zarówno dla celów turystycznych jak i biznesowych. Nasze doświadczenie oraz standard usług zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Wszystkie nasze apartamenty mieszczą się w prestiżowym, nowoczesnym kompleksie Angel City. Apartamentowiec położony jest w ścisłym centrum Krakowa, przy skrzyżowaniu ulic Szlak i Pawiej. Rynek Główny znajduje się w odległości 500 m, co zajmuje kilka minut spacerem. W odległości kilku kroków usytuowany jest również Dworzec Główny PKP i PKS oraz Galeria Krakowska. Doskonała lokalizacja komunikacyjna zapewnia bezproblemowy dojazd również w inne części Krakowa.

W naszej ofercie posiadamy stylowe, nowocześnie urządzone apartamenty. Są to samodzielne mieszkania, jedno lub 2-pokojowe, z oddzielna łazienką, w pełni wyposażoną kuchnią oraz częścią jadalną. W każdym z apartamentów znajdą Państwo niezbędne sprzęty, takie jak: lodówka, płyta grzewcza, czajnik, żelazko, deska do prasowania oraz telewizor z płaskim ekranem. Dostęp do szybkiego Internetu wliczony jest w cenę.

Cena od 2500 zł – 6500 zł/ miesiąc. W cenę wliczone są opłaty za media oraz Internet. Apartamenty są przygotowane jak w hotelu: biała pościel + ręczniki. Wystawiamy fakturę Vat. Brak wymaganych umów oraz kaucji. Więcej szczegółów pod nr tel. +48 668 810 260 lub mailowo: [email protected]