Angel - City Center Cracow Aparthotel to portal, który oferuje noclegi w nowoczesnych apartamentach w samym centrum Krakowa. Wszystkie nasze apartamenty usytuowane są w jednym miejscu - w kompleksie Angel City.
 
 
 
 

O nas

Angel - City Center Cracow Aparthotel to portal, który oferuje krótkoterminowy najem luksusowych apartamentów, znajdujących się w kompleksie Angel City. U nas możesz wynająć apartament na dzień, na tydzień, na miesiąc. Kompleks Angel City położony jest w ścisłym centrum Krakowa. Stąd wszędzie jest blisko. Rynek Główny znajduje się w odległości 500 m, co zajmuje kilka minut spacerem.

W odległości kilku kroków usytuowana jest również Galeria Krakowska oraz Dworzec Główny PKP i PKS. Doskonała lokalizacja komunikacyjna zapewnia bezproblemowy dojazd również w inne części Krakowa.

 

Angel City to nowoczesny apartamentowiec powstały w roku 2009. Kompleks Angel City obejmuje dwa 6- kondygnacyjne budynki („A” i „B”), wkomponowane w architekturę Krakowa dzięki fasadom z cegły.  Budynek został wybudowany od podstaw, co gwarantuje wysoki komfort mieszkania.

W podziemiach, na dwóch poziomach, znajdują się miejsca parkingowe dla klientów. Obiekt wyposażony jest w cichobieżne windy, udogodnienia dla niepełnosprawnych, monitoring oraz całodobową ochronę i portiernię.

     

 

 
 

2012 | Angel - City Center Cracow Aparthotel

Angel - City Center Cracow Aparthotel to samodzielne, luksusowe apartamenty, usytuowane w kompleksie Angel City, zaraz obok Dworca Głównego Kraków, nieopodal Starego Miasta. W pobliżu znajduje się Rynek Główny, Sukiennice, Kościół Mariacki, Wawel. Oferujemy noclegi w samym centrum Krakowa!

licznik odwiedzin: 369 906  |  osób on-line: 3

Nasze oferty Dane kontaktowe Panel klienta

Przeglądaj ofertę

Jak zarezerwować

Regulamin

 

Kontakt

Formularz kontaktowy

Lokalizacja

Panel klienta

Zaloguj się

Rejestracja

projektowanie stron www iPolska.com.pl

mapa strony »